Targi Ślubne 2015

01-02-2015

Szyb Bończyk na targach ślubnych w katowickim Spodku.

O tym jak zorganizować wesele, od zamówienia sali do odebrania płyt z dokumentacją foto i wideo z tego najważniejszego dnia w życiu, mogły dowiedzieć się młode pary, które  tłumnie zawitały minionej niedzieli do katowickiego Spodka. Na targach swoją ofertę prezentowali właściciele hoteli, kompleksów bankietowych, domów weselnych, a także cukiernicy, krawcy, fotograficy, muzycy, didżeje, tancerze, szczudlarze czy właściciele fotobudek.

W Spodku nie zabrakło także mysłowickich przedstawicieli z kompleksem bankietowo-konferencyjnym Szyb Bończyk, cukiernią Skórok, grupą eventową Dj Actor, kwiaciarnią Rosa i grupą taneczną Molo i Frodo.

Jak mówi właściciel Szybu Bończyk, targi to doskonała okazja do wymiany doświadczeń. – Choć mamy prawie zapełniony grafik imprez weselnych na najbliższe dwa lata, to spotykamy się w Spodku po to, by dowiedzieć się czegoś nowego, poznać aktualne trendy i nowości. Czas nie stoi w miejscu, musimy się ciągle rozwijać, aby nasi goście byli zadowoleni – podsumował Maciej Sikora.

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close