Przed nami X wigilia dla samotnych i potrzebujących

23-11-2022

Jubileuszowa X wigilia dla samotnych i potrzebujących przed nami, czas zacząć przygotowania.

Mamy nadzieję, że w tym roku dane nam będzie wspólne przeżycie wigilii Bożego Narodzenia w murach Szybu. Jeśli cokolwiek stanie na przeszkodzie, podobnie jak przy minionych wydarzeniach, zaproponujemy rozwiązanie alternatywne.

Niemniej na tę chwilę można nadsyłać zgłoszenia w ramach następujących SEKTORÓW:

1 sektor UCZESTNIK: osoba samotna lub potrzebująca, która w tym dniu potrzebuje naszej i Waszej obecności. Zerknijcie obok siebie, bo może np. Wasz sąsiad, sąsiadka czy ktoś znajomy to właśnie ta osoba, która chciałaby spędzić ten dzień w murach Szybu.

UWAGA! Zgłoszenia musi dokonać sam zainteresowany.

2 sektor SPONSOR: każdy, kto dołoży jakiekolwiek produkty spożywcze, z których skorzystają uczestnicy. Tak niezbędnych do przygotowania samego wigilijnego poczęstunku, jak i świątecznych paczek, którymi zostaną obdarowani uczestnicy. Sponsorów prosimy o kontakt w celu wyboru artykułów.

3 sektor WOLONTARIUSZ: osoby, które właśnie tego dnia, 24 grudnia poświęcą swój czas dla naszych Uczestników podczas przygotowywania posiłku, przygotowywania paczek oraz obsługując samo spotkanie w roli kelnerów i kucharzy. Zgłoszenia w tym sektorze przyjmujemy wyłącznie na pełny wymiar godzin pracy – od pierwszego przygotowanego talerza do zmycia na koniec podłogi.

4.sektor ARTYSTA: potrafisz śpiewać, grasz na instrumencie, masz duszę artysty i chcesz wystąpić w dzień wigilijny przed najlepszą publicznością? Czekamy na Ciebie.

5.sektor TRANSPORT: dowiezienie i odwiezienie osób, które maja problem z poruszaniem się, a chcą z nami spędzić wigilię.

Chcąc zgłosić siebie lub kogoś na określoną listę czy też dopytać o możliwość wsparcia akcji dzwońcie lub piszcie:

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00.

Konntakt:

– 519116712

– 519116713

[email protected]

Zgłoszenia osobiste uczestników:

Bistro Braks Mysłowice ul. Ks.N.Bończyka 13

od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku

Stwórzmy namiastkę świąt już po raz 10!

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close