Nagrody i wyróżnienia

MODERNIZACJA ROKU
Prestiżowe wróżnienie w Łazienkach Królewskich

Szyb Bończyk został uznany za jedną z najciekawszych inwestycji nagrodzonych w ciągu 27 lat trwania Konkursu „Modernizacja Roku&Budowa XXI wieku”. Przez cały październik 2023 roku planszę z wizerunkiem Szybu Bończyk można było podziwiać przy głównym wejściu do Łazienek Królewskich w Warszawie.

WhatsApp Image 2023-10-13 at 20.48.02(1)
WhatsApp Image 2023-10-13 at 20.48.02
nagrody i wyróżnienia_3
nagrody i wyróżnienia_2
dwukrotna nagroda
Tytuł Modernizacji Roku 2016

Otrzymaliśmy tytuł Modernizacji Roku w kategorii Obiekty Gastronomiczne – i to dwukrotnie! Wyróżnili nas zarówno internauci w kilkutygodniowym głosowaniu, jak i kapituła konkursu po osobistej wizytacji w obiekcie. Wyróżnienie otrzymali również projektanci Szybu Bończyk, Jan Dybała S.C. Decorum z Mysłowic i Paweł Gałeczka z Nova Studio z Katowic.

najlepsze sale weselne
Jesteśmy na liście tvnfakty.pl

Serwis TVN Fakty w 2020 roku wyróżnił nas, ramię w ramię z innymi doskonałymi lokalami, na liście najlepszych sal weselnych w Polsce. To dla nas ogromny zaszczyt zostać dostrzeżonym przez media, zwłaszcza że na zwrócono uwagę na wyjątkowość naszych potraw, profesjonalną obsługę oraz indywidualne rozwiązania, jakie oferujemy naszym gościom.

nagrody i wyróżnienia_5
nagrody i wyróżnienia_4
nagrody i wyróżnienia_1
nagrody i wyróżnienia_6
Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów
Firma Roku 2018 na Śląsku

Decyzją Kapituły Śląskiego Stowarzyszenia Menedżerów zostaliśmy uhonorowani tytułem Firmy Roku 2018. Podczas wręczenia nagrody szczególnie podkreślano nasze osiągnięcia w rewitalizacji obiektów pokopalnianych i doceniono naszą rolę społecznej odpowiedzialności biznesu dla środowiska lokalnego.

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close