Konferencje

wydarzenia biznesowe w szybie bończyk
Wyjątkowe spotkania w unikalnej oprawie

Doskonałe nagłośnienie, przestronne sale, wyśmienite potrawy i doświadczony zespół. To wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w klimatycznych murach Szybu Bończyk, gdzie na najwyższym poziomie zorganizujemy dla Ciebie konferencję, pokaz czy inne spotkanie biznesowe.

We wnętrzach Szybu gościliśmy już setki tysięcy uczestników wydarzeń biznesowych. Doskonale więc znamy ich oczekiwania i wiemy, jak zapewnić najwyższą jakość obsługi. 

W naszym obiekcie czekać na Ciebie będą aż 4 sale – każda ciesząca się swym własnym, unikalnym charakterem i każda dostosowana do spotkań biznesowych. Oprócz tego na terenie Szybu Bończyk dostępne patio, mini patio, a także winda dla niepełnosprawnych.

specjaliści od niezapomnianych wydarzeń

Konferencje w Szybie

Zabytkowe wnętrza

W murach Szybu Bończyk zachowało się wiele skarbów. Ten zabytkowy, pokopalniany obiekt zachwyca swym klimatem, przenosząc uczestników Twojej konferencji w zupełnie inny świat. Mimo że kompleks przeszedł gruntową modernizację, to jednak zachowaliśmy wiele oryginalnych elementów, które przywołują dawnego ducha obiektu, czyniąc z każdej konferencji prawdziwie niezapomniane wydarzenie.

Wyśmienite potrawy

Na terenie obiektu znajduje się szybowa kuchnia, w której nad jakością potraw czuwają najznamienitsi kucharze. Twoich gości zachwyci bogactwo smaków, świeże składniki i aromat przygotowanych potraw. W naszej karcie dań znajdziesz również regionalne, śląskie pozycje, niejednokrotnie razem cieszące się niezwykłym uznaniem i zainteresowaniem wśród uczestników wydarzeń biznesowych.

Doskonałe wyposażenie

Organizacją konferencji biznesowych zajmujemy się już od wielu lat, co pozwala na zachowanie najwyżej jakości usług. Współpracujemy  m.in. ze specjalistami w sprawach nagłośnienia, konferansjerami, czy muzykami, a sam nasz obiekt wyposażony jest w profesjonalny sprzęt oraz inne udogodnienia, które doskonale sprawdzają się na tego typu imprezach. Nie musisz martwić się drobiazgami. O nie zadbamy już my.

4 klimatyczne przestrzenie

Zobacz nasze sale

W naszym kompleksie czekać na Ciebie będą aż 4 doskonale wyposażone sale. Każda charakteryzująca się unikalnym klimatem i każda dostosowana do różnego typu wydarzeń biznesowych. Sprawdź sam, co mogą Ci zaoferować mury Szybu Bończyk.

Sala Zosia

Niezwykle klimatyczna przestrzeń, będąca renowacją budynku dawnej maszyny wyciągowej o powierzchni 130 m². Dokonując modernizacji w tej przestrzeni, zadbaliśmy o zachowanie oryginalnej zabudowy, tablic BHP oraz lamp z lampowni. Industrialny, przemysłowy klimat to jeden z wielu czynników, który pozwoli zadbać o nastrój Twojej konferencji.

 • Salawysokość 7 m, szerokość 10 m, długość 13 m
 • Scena – głębokość 2,4 m, długość 3,7 m
 • Teatralne – do 150 osób
 • U z dwóch stron – do 90 osób
 • U z zewnętrznej strony – do 50 osób
 • Szkolne – do 60 osób

Mównica, nagłośnienie, 2 mikrofony bezprzewodowe, ekran 3 x 2 m, rzutnik, flipchart. Wyjście na mini patio, winda dla osób niepełnosprawnych.

Sala Jan

Budynek dawnego wentylatora i transformatora o łącznej powierzchni liczącej aż 187 m². Salę tę zdobią kryształowe żyrandole oraz charakterystyczne filary, dzielące ją na dwie części. Dzięki temu sala Jan jest idealna na spotkania, które wymagają nieco więcej przestrzeni lub też wyraźnego podziału.

 • Pierwsza część – powierzchnia całkowita 110 m², szerokość 8 m, długość 13,7 m
 • Druga część – powierzchnia całkowita 77 m², szerokość 8 m, długość 9,5 m
 • Teatralne – do 120 osób
 • U z dwóch stron – do 80 osób
 • U z zewnętrznej strony – do 40 osób
 • Szkolne – do 50 osób

Mównica, nagłośnienie, 2 mikrofony bezprzewodowe, ekran 2 x 2 m, rzutnik, flipchart. Wyjście na patio.

Sala koncertowa

Podziemie budynku dawnego wentylatora i transformatora o powierzchni 100 m² . Sala będąca niegdyś fundamentem, na którym stał wentylator, dziś ze względów akustycznych służy jako klimatyczna przestrzeń do wydarzeń muzycznych. W jej wnętrzu znajdują się liczne eksponaty i galeria związana z Kopalnią Węgla Kamiennego Mysłowice i samym Szybem Bończyk.

 • Szerokość – 7,7 m
 • Długość – 13 m
 • Teatralne – do 90 osób
 • U z dwóch stron – do 66 osób
 • U z zewnętrznej – strony do 35 osób
 • Szkolne – do 40 osób

Mównica, nagłośnienie, 2 mikrofony bezprzewodowe, ekran 2 x 2 m, rzutnik, flipchart.

VIP room

Podziemie budynku dawnej maszyny wyciągowej liczące 55 m² . To kameralne pomieszczenie doskonale sprawdzi się na spotkania w małym gronie lub też jako garderoba dla artystów występujących na scenie sali Zosia. VIP room składa się z części z kanapami oraz oddzielnej toalety. Pomieszczenia są połączone korytarzem.

 • Część pierwsza – 25 m²
 • Część druga – 30 m²

Pojemność do 10 osób.

TV, kanapa i fotele, flipchart, szafa pancerna, osobna toaleta.

Układ pomieszczeń w szybie

Plan obiektu

Szyb Bończyk to zabytkowy kompleks pokopalniany. Kompleks składa się 4 sal, patio i mini patio, pełnego węzła sanitarnego, własnej kuchni, nowoczesnego systemu ogrzewania i klimatyzacji. Wszystkie sale są wyposażone w wentylację mechaniczną. Występuje możliwość skorzystania z windy dla niepełnosprawnych.

Budynek maszyny wyciągowej (poziom 0)

1.1. winda dla niepełnosprawnych
1.2. dodatkowe osobne wyjście
1.3. mini taras
1.4. bar/recepcja
1.5. szatnia
1.6. łącznik (recepcja)

Podziemie budynku maszyny wyciągowej (poziom -1)

2.1. gabinet dyrekcji
2.2. toaleta
2.3. zejście do podziemia
2.4. wyjście na zewnątrz
2.5. mała sala szkoleniowa

Budynek wentylatora i transformatora (poziom 0)

3.1. dwie części oddzielone filarami
3.2. toalety
3.3. patio

Podziemie budynku wentylatora i transformatora (poziom -1)

4.1. klimatyczna sala konferencyjna
4.2. toalety
4.3. kuchnia

Zobacz zdjęcia

Sprawdź sam, jak wyglądają konferencje w Szybie Bończyk. Wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze ujęcia, byś mógł poczuć na własnej skórze klimat, jaki towarzyszy wydarzeniom tego typu.

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

  Przepisz kod:
  captcha
  Zapytaj o termin
  Close