XIII wigilia dla osób samotnych i potrzebujących

16-11-2025

24 grudnia w Szybie Bończyk odbędzie się już XIII wigilia dla osób samotnych i potrzebujących – czas rozpocząć przygotowania!

 

Tradycyjnie już Braks zadba o produkty do kolacji wigilijnej, a Szyb Bończyk udostępni obiekt.
Zgłaszać można się do następujących GRUP:

1. UCZESTNIK: osoba samotna lub potrzebująca, która w tym dniu potrzebuje naszej i Waszej obecności. Być może Wasz sąsiad, sąsiadka czy ktoś znajomy to właśnie ta osoba, która chciałaby spędzić ten dzień w murach Szybu – UWAGA! Zgłoszenia musi dokonać sam zainteresowany.

2. SPONSOR: aktualizacja produktów na naszym FB.
3. WOLONTARIUSZ:

23 grudnia od 16.00 do 22.00: osoby do przygotowania sali, prezentów oraz potraw na kuchni:

paczki, strojenie 8 osób
kuchnia 8 osób

24 grudnia od 9.00 do 17.00: osoby, które poświęcą swój czas dla naszych uczestników obsługując spotkanie w roli kelnerów i kucharzy. Zgłoszenia w tej grupie przyjmujemy wyłącznie na pełny wymiar godzin pracy – od pierwszego przygotowanego talerza do zmycia na koniec podłogi.

kuchnia x 8 osób
kelner, wprowadzający x 14 osób
szatnia x 2 osoby

4. ARTYSTA: potrafisz śpiewać, grasz na instrumencie, masz duszę artysty i chcesz wystąpić w dzień wigilijny przed najlepszą publicznością? Czekamy na Ciebie. Występ planowany w godzinach: 13.00-15.00. W zależności od ilości chętnych czas występu do ustalenia.

5. TRANSPORT: dowiezienie i odwiezienie osób, które mają problem z poruszaniem się, a chcą z nami spędzić wigilię.

Zgłoszenia tylko osobiste, telefoniczne nie przyjmujemy zgłoszeń w czyimś imieniu, osoba musi potwierdzić tożsamość.

Zgłoszenia osób, które chcą wziąć udział w wigilii od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00

– 519116712

– 519116713

[email protected]

Zgłoszenia osobiste uczestników:

Bistro Braks: Mysłowice ul. Bończyka 13 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close