Zespół Wytrawni

Zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

– Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc „sztywnej listy top” granej na każdej imprezie. Dla nas Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. – mówią o sobie i podejściu do realizowanych przedsięwzięć.

Stawiają na oryginalność i do wszystkiego podchodzą ze zdrowym dystansem. Nieprzypadkowo więc z dziką przyjemnością przełamują wszelkie standardy i jak unowocześniona wersja wróżki zębuszki, mogą spełnić życzenia: zapewnić nieograniczone możliwości repertuarowe, poszerzyć skład o kolejnych instrumentalistów, zadbać o nagłośnienie i oświetlenie w miejscu imprezy.

W cenie oprawy muzycznej wesela mają nagłośnienie, oświetlenie, dym, konferansjerka. Prowadzą zabawy, ale nie przy stołach. Disco polo grają bardzo symbolicznie.

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close