Teatr Złudzeń

Teatr Złudzeń to firma opierająca się na wielkiej pasji. Nasz zespół składa się z trzech iluzjonistów: Maciej Król, Jędrzej Waberski i Patryk Król. Jak sami mówią, są uzależnieni od zachwytu, jaki potrafią wywołać w widzach. Dzięki zrozumieniu faktu, że każdy występ jest inny, doskonale odnajdują się podczas uroczystości weselnych, na konferencjach biznesowych, czy imprezach targowych. Są wydawcami jedynego w Polsce magazynu dla iluzjonistów „IMP”.

Pokaz Sceniczny

Pokaz sceniczny jest niezwykłym momentem. To około trzydziestu minut gwarantowanej rozrywki, specjalnie opracowanej dla gości weselnych. Każdy z jego uczestników poczuje, że Para Młoda zadbała, by spędził wyjątkowy czas. Spektakl jest zaprojektowany tak, by wszyscy – zarówno najmłodsi, jak i starsi dobrze się bawili.

Co ważne, jeśli ktoś nie przepada za pokazami iluzji, jesteśmy na to gotowi. Dzięki humorystycznemu charakterowi pokazu będzie bawił się równie dobrze, jak na występie znanego kabaretu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa interaktywność widowiska. Udział publiczności czyni z tego pokazu niepowtarzalne show.

Pokaz z bliska

Pokaz z bliska to nieszablonowe rozwiązanie. W tej formule Wasi goście mają możliwość poczuć się, jak w telewizji. Doświadczają iluzji na wyciągnięcie dłoni. Jeśli Wasi goście nie mieli możliwości się zintegrować, po tym wydarzeniu z całą pewnością poznają swoje imiona i nawiążą relacje. Dwie rodziny natychmiast stają się jedną grupą. Zyskują temat do rozmów, nawet na długo po zniknięciu iluzjonisty. Iluzjoniści sprawią też, że goście będą opowiadali o tym swoim znajomym, pokazując podpisane karty, zdjęcia i filmiki. Wiedzą, jak ważne są relacje w social mediach, dlatego dbają o to równie mocno, jak o jakość prezentowanych cudów.

Król Maciej
[email protected]
tel. +48 535 656 039

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close