Need For Strings – Magia smyczków & Siła rocka

Nazwa zespołu nie jest przypadkowa, gdyż „Need For Strings” przetłumaczymy po prostu jako potrzebę smyczków. Dwie żywiołowe dziewczyny, grające rocka na skrzypcach i wiolonczeli, stworzyły show na światowym poziomie, a ich misją jest tworzyć podczas imprez cudowne wspomnienia dla Klientów. Tylko tak według nich warto żyć. Koncertują regularnie podczas uroczystych gal z udziałem ministrów, prezydentów miast i wielu innych oficjeli. Proponowane opcje muzyczne oraz komentarze pomiędzy utworami są dostosowane do charakteru wydarzenia.

W swojej ofercie mają: Need For Strings, czyli rockowo-smyczkowe show na skrzypcach i/lub wiolonczeli, układy choreograficzne, efekty wizualno-sceniczne, widowisko muzyczne stworzone w oparciu o spektakularną grę smyczkową i siłę rockowych hitów. Perły muzyki klasycznej – duet skrzypce i wiolonczela, grane np. do uroczystej kolacji lub podczas schodzenia się gości. Muzyka filmowa – duet skrzypce i wiolonczela lub wiolonczela solo, w dowolnej formie jak np. konkurs dla publiczności, czy zwykły występ. Pokaz smyczkowy muzyki pop, duet skrzypce i wiolonczela. CELLO ROCK-SHOW na wiolonczeli. TRIO SWING-JAZZ, czyli jazzowo-swingujący klimat nowojorskiego pubu (wokal, pianino i saksofon). MS PROJECT, czyli wokal solo lub przy akompaniamencie saksofonisty. Najbardziej taneczne hity lat ’80 i ’90 lub jazz do wyboru.

Poza dodatkowymi atrakcjami, jakie mogą urozmaicić Wasze przyjęcie weselne, zespół zapewnia także
oprawę muzyczną ślubu np. skrzypce i/lub wiolonczela, gitara i wokal czy wokal, gitara i skrzypce;
muzykę filmową jako tło do np. składania życzeń, obiadu, jako wprowadzenie do podziękowań dla rodziców czy aktywizacja gości w formie konkursu z komiczną otoczką.

Need for Strings
Tel. +48 793 799 704
[email protected]
www.needforstrings.pl

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close