Kinia Dance Shoes

Kinia Dance SHOES to polska marka obuwia inspirowana tańcem. Powstała z pasji do mody, z zamiłowania do pięknych i ekskluzywnych przedmiotów, ale przede wszystkim z miłości do ludzi. Za marką kryje się Kinga Głuch i jej wieloletnie doświadczenie w branży tanecznej i ślubnej. Największą inspiracją dla projektantki jest towarzyszący przez całe życie motyw pantery oraz najbliższe sercu kobiety. Kinia Dance SHOES to owoc wieloletnich poszukiwań „butów idealnych”, które spełnią najbardziej wygórowane wymagania delikatnych, damskich stóp. Autorska linia ekskluzywnego obuwia wyróżnia się stylem i klasą. Buty są przede wszystkim idealnie dopasowane do stóp ich właścicielki i zachwycają zjawiskowym wyglądem. 

Luksusowe buty Kinia Dance SHOES, wyróżniają się niezwykłą maestrią wykonania oraz wysublimowanym designem. Dla każdej kobiety ceniącej sobie komfort, dla kobiet pewnych siebie stawiających na nieszablonowy, oryginalny wygląd. Zmysłowe szpilki Kinia Dance SHOES stanowią idealny dodatek do kreacji, która stworzy cudowną  stylizację ślubną, wieczorową, okazjonalną,
a nawet biznesową. Obuwie posiada miękką, przyjemną w dotyku wkładkę PRO dopasowującą się do stopy I wyprofilowaną tak, aby wysokość obcasa nie była odczuwalna. Do indywidualnych preferencji dostosować można wysokość obcasów oraz rodzaj zapięcia. Większość modeli posiada tzw. “szybkie zapięcie”, które usprawnia  zakładanie i ściąganie buta oraz gwarantuje długowieczność paseczka, dzięki czemu but przez wiele lat wygląda jak nowy. Szeroka paleta barw i różnorodność zdobień, sprawią, że znalezienie wymarzonej  pary butów będzie prawdziwą przyjemnością.


Kinia Dance SHOES

ul. B1 11, 32-086 Węgrzce k/ Krakowa
+48 570 500 718, [email protected]  https://kiniadanceshoes.pl/ 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close