Hotel Centrum, Sosnowiec

W samym sercu Sosnowca na rogu ulicy Modrzejowskiej i Warszawskiej, w ponad 130-letniej kamienicy znajduje się 3-gwiazdkowy Hotel Centrum Sosnowiec. Historia kamienicy, w której mieści się Hotel sięga ok. 1880 roku. Wcześniej znajdowało się w niej m.in. słynne kino „Sfinks”, skład towarów kolonialnych, cukiernia Alte Mandelbauma oraz zakład zegarmistrzowski Mendela Goldnera.

Historia obiektu ma wiele wspólnego z Szybem Bończyk, gdyż gruntowna modernizacja pozwoliła przywrócić kamienicy dawny blask, a aranżacja obiektu jest autorskim projektem właścicieli obiektu.

Doskonały dojazd do hotelu gwarantuje bliskość autostrady A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Obiekt oddaje do dyspozycji dla gości 41 pokoi o zróżnicowanym standardzie. Pokoje zajmują łącznie 4 kondygnacje, obiekt jest w stanie zapewnić miejsce noclegowe ok. 100 osobom.

Centrum handlowe Plaza oddalone jest o 300 metrów. Pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych i obejmują łazienkę z prysznicem. Każdy z nich dysponuje także suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Na życzenie i za dodatkową opłatą obiekt zapewnia również usługi pralni i prasowania. Goście mogą korzystać również ze strzeżonego i monitorowanego parkingu czynnego całą dobę.

Hotel jest również przystosowany do przyjęcia Gości niepełnosprawnych, a recepcja hotelowa czynna jest przez całą dobę.

Hotel Centrum Sosnowiec
Odległość od Szybu Bończyk: 5 km
ul. Modrzejowska 3
41-200 Sosnowiec
tel. +48 32 266 97 23
[email protected]

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close