Fotografia Jacek Blaumann

Pasjonat fotografii, podchodzący do zdjęć ślubnych na luzie. Podczas sesji niczego nie narzuca, a jednie zapisuje dla Was najpiękniejsze momenty w dyskretny sposób. Fotografią ślubną zajmuje się od 2008 roku, nieprzerwanie prowadząc działalność gospodarczą. Pracował z wieloma parami młodymi, więc obok wykształcenia z dziedziny fotografii, posiada także znaczne doświadczenie w tematyce fotografii ślubnej. W fotografię wkłada maksymalne zaangażowanie, uczucia i pasję, ponieważ nie jest to dla niego tylko sposób na życie, ale przede wszystkim możliwość realizacji wspaniałego hobby. Posiada zapasowy sprzęt na każdą ewentualność, a zdjęcia są na bieżąco kopiowane na zapasową kartę pamięci w czasie rzeczywistym. Posiada oczywiście własny samochód i zapewnia sobie niezależny dojazd.

Podczas pracy nie spożywa alkoholu. Posiada certyfikat Katowickiej Kurii Archidiecezjalnej zaświadczający o odbytym szkoleniu dla fotografów ślubnych. W przypadku zainteresowania sesją zdjęciową za granicą może pomóc w jej organizacji i zminimalizowaniu kosztów.

Jest członkiem stowarzyszenia MyWed zrzeszającego najlepszych fotografów ślubnych z całego świata. Należy również do wąskiego grona fotografów ślubnych wyróżnionych i polecanych przez WESTWING.

Jacek Blaumann
Tel. +48 505 825 119
[email protected]
www.jacek-blaumann.pl

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close