Fotobudka Trzy Cztery

„Trzy cztery” to unikalna fotobudka wykonana z litego drewna i chromu w stylistyce vintage. Wykończona w najdrobniejszych detalach, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a swym nietypowym wyglądem ozdobi każde nowoczesne, rustykalne lub zabytkowe wnętrze.

Awangardowy design skrywa w sobie zaawansowaną elektronikę i najnowsze oprogramowanie. Mamy możliwość wpływu na każdy aspekt zabawy, wyboru tła i układu zdjęć. Profesjonalny wydruk
w zaledwie kilka sekund sprawi, iż nikt nie będzie czekał w kolejce po odbiór zdjęć.

„Trzy Cztery” to najwyższa jakości fotografii. Nasza fotobudka wyposażona jest w lustrzankę cyfrową i zintegrowane oświetlenie studyjne, dzięki czemu tworzy fenomenalną jakość zdjęć, piękne kolory i dosłownie zamraża ruch. To jedyna fotobudka w której nie trzeba pozować, można skakać, szaleć lub strzelać konfetti, wszystko zostanie uchwycone.

Do zabawy oddane jest kilkaset gadżetów poukładanych tematycznie (napisy, grafiki, wąsy, okulary, kapelusze, chmurki komiksowe, filmowe itp.). „Trzy cztery” to gwarancja zabawy na najwyższym poziomie.

Zdobywca nagród: Awangardowy Design, Profesjonalny wydruk, Studyjna jakość zdjęć, Oryginalne gadżety, Najlepsza integracja.

Fotobudka „Trzy cztery”
tel. +48 503-046-236
[email protected]
www.trzycztery.com

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close