ENDORFINY fotolustro

Endorfiny – grupa hormonów, której głównym celem jest wywołanie dobrego samopoczucia i zadowolenia z siebie. Misją firmy jest wprowadzić w stan euforyczny, wywołać na Twarzach uśmiech! Pomóc ma na w tym fotolustro, trójwymiarowy napis LOVE oraz pyszne drinki. 

Endorfiny to Dominik i Kasia – małżeństwo z kilkuletnim stażem. Wszystko zaczęło się w 2017 roku, kiedy sami przygotowywali się do wesela. Był to czas natężonej pracy. Przyświecał im jeden cel — tak zorganizować wszystko by był to wyjątkowy dzień. Wiedzą, że w tym szczególnym dniu każdy detal ma znaczenie. Od wyboru sali, dekoracji, kwiatów po jedzenie, tort i inne atrakcje dla dorosłych i dzieci.

Goście powinni wspominać ten dzień jako pełen wrażeń. Wtedy też pierwszy raz usłyszeli o fotolustrze doskonałej alternatywie dla fotobudki. Postanowili wynająć trójwymiarowy napis LOVE. Zaprosili także do współpracy barmana, by ten przygotował egzotyczne, niebanalne drinki. Wybór tych atrakcji był strzałem w dziesiątkę! Wszyscy świetnie się bawili, a dla nich ten dzień był jednym z najpiękniejszych. Dziś ze wzruszeniem przeglądają sesje z trójwymiarowym napisem LOVE i od tego czasu pragną spełnić Wasze marzenia.

ENDORFINY fotolustro
tel. +48 577104618, +48 511513188
[email protected]
https://fotolustroendorfiny.pl/ 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close