Cube-Art

Nowa definicja rozrywki. Są grupą kreatywnych osób, które od wielu lat prężnie działają w branży eventowej. Każdy z nich jest fachowcem w innej dziedzinie, dlatego w 2014 roku postanowili połączyć swoje siły. Od tego przełomowego momentu tworzą zgrany zespół, którego głównym założeniem jest kompleksowa organizacja nieszablonowych wydarzeń.

Wśród załogi Cube-Art są między innymi: konferansjerzy, muzycy, DJ’e, operatorzy kamer, fotografowie, makijażyści, barmani, magicy, animatorzy zabaw dla dzieci oraz trenerzy team building.

W zależności od charakteru wydarzenia oraz pomysłów organizatorów kreują innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że event jest niebanalny i na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników.

Do każdego eventu podchodzą indywidualnie,
a organizacja imprez jest dla nich nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Niestandardowe podejście i wysoka jakość świadczonych przez usług zauważona została przez wiele znanych
i cenionych na rynku przedsiębiorstw, które powierzyły im organizację bankietów, gali, jubileuszy, koncertów, wesel oraz wielu imprez integracyjnych.

Cube-Art Jakub Kurzela
ul. Wierzbowa 2/13
41-600 Świętochłowice
tel. +48 793 949 743
[email protected]
www.cube-art.pl

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close