Ceremonia zaślubin

Samo wesele to ogromnie ważna lecz już mniej oficjalna cześć całego wydarzenia. Momentem wzniosłym i wzruszającym jest poprzedzająca je ceremonia zaślubin. Jeśli nie jest ona zaślubinami w obiekcie sakralnym, może się także odbyć w murach kompleksu Szyb Bończyk. 

W związek małżeński można wstąpić poza urzędem stanu cywilnego, jeżeli wskazane we wniosku miejsce zapewnia zachowanie uroczystej formy jego zawarcia oraz bezpieczeństwo osób obecnych przy składaniu oświadczeń o wstąpieniu w związek małżeński. Nasz obiekt ma pozytywną opinię, rekomendację Urzędu Stanu Cywilnego na realizację ślubów cywilnych i pozostałych ceremonii zaślubin, które odbywają się u nas już od 2012. Szyb Bończyk był pierwszą salą w Mysłowicach, w której odbył się ślub cywilny poza murami tutejszego USC.

Ceremonię zaślubin przeprowadzamy w dwóch alternatywnych przestrzeniach:
– w Sali Koncertowej podziemia budynku transformatora i wentylatora – do 120 osób.
– w Sali Zosia w budynku maszyny wyciągowej – do 150 os. 

W podstawowej ofercie zgodnie z cennikiem odpowiednio do pakietów przygotujemy: krzesła, dywan, stół dla urzędnika, godło, podstawowe nagłośnienie, bukiet kwiatów na stole urzędnika.

Dodatkowo płatne: oprawa muzyczna na żywo, dodatkowa aranżacja kwiatowa, opłata urzędnicza w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Formalności

Bez względu na to, z jakiego miasta, regionu pochodzi para, która życzy sobie odprawić w Szybie Bończyk ceremonię zaślubin, urzędem miejscowym, w którym należy załatwić wszelkie formalności, jest Urząd Stanu Cywilnego w Mysłowicach. Wszystkie kwestie należy uzgadniać kontaktując się bezpośrednio z USC. 

Udzielanie ślubów cywilnych i wydawanie zaświadczeń wyznaniowych:
Urząd Stanu Cywilnego
ul. Strumieńskiego 5, 41-400 Mysłowice
tel.: (+48) 32 225 10 85, 32 317 13 12
e-mail: [email protected]

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close