Agencja Artystyczna Violino – wyjątkowe podziękowania dla rodziców

Szukając dla naszych gości niebanalnych rozwiązań stworzyliśmy unikatową formę podziękowań dla rodziców – kameralnego koncertu muzyki klasycznej z dedykacjami dla ważnych gości na Waszym weselu, który odbywa się w klimatycznych przestrzeniach podziemnej Sali Koncertowej Szybu Bończyk. Koncert w wykonaniu Agencji Artystycznej Violino Małgorzaty Łazowskiej spotyka się zawsze z gromkimi brawami, mocnym zaangażowaniem publiczności, czyli gości weselnych oraz licznymi momentami wzruszenia, podczas których kapnie niejedna łza szczęścia.

Violino koncertuje na scenach krajowych i zagranicznych od roku 1991. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, koncertowe jak i posiadane przez doświadczenie w oprawach muzycznych różnych uroczystości pozwala oferować szeroki repertuar muzyki poważnej i rozrywkowej w pełni dostosowanej do potrzeb i upodobań muzycznych Pary Młodej.

Współpracują z wieloma prestiżowymi ośrodkami muzycznymi w Polsce i zagranicą. Prezentowana muzyka brzmi w nagraniach telewizyjnych i relacjach z wielu koncertów oraz opraw muzycznych uroczystości regionalnych, wojewódzkich i ogólnopolskich także świata biznesu i polityki.

Oprócz koncertowej opcji podziękowań, agencja oferuje także inne usługi, jak np. oprawa muzyczna ceremonii zaślubin.

Występy w dowolnej konfiguracji: skrzypce, skrzypce i śpiew, duet skrzypcowy, kwartet smyczkowy. Repertuar jest ściśle dopasowany do ceremonii i dokładnie przygotowany w porozumieniu z Parą Młodą.

Agencja Artystyczna VIOLINO
Małgorzaty Łazowskiej

ul. Ludowa 19
41-300 Dąbrowa Górnicza
Tel. +48 601 449 096
[email protected]
www.muzycy.eu

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close