Ważne informacje dla Par Młodych

01-05-2020

Drodzy przyszli Państwo Młodzi, drogie pary, które zaufały marce Szyb Bończyk i zdecydowały się razem z nami przeżyć ten najważniejszy dzień w życiu…

Zapewne i Wy obserwujecie sytuację w kraju i na świecie z lekką obawą i niepokojem. Przecież nikt z nas nie pomyślał, że akurat z takim problemem przyjdzie nam się zmierzyć w kontekście organizacji Waszego wesela ? Problemem, który dotknął tak Was, jak i nas. Jednak musicie wiedzieć, że tak jak stale zapewniamy Was o naszym wsparciu na każdym etapie przygotowań, tak i teraz możecie na nie liczyć! Jako zespół Szybu Bończyk zadbamy o swoje Pary Młode! ??

Sytuacja jest trudna. Z dnia na dzień docierają do nas różne, czasem wykluczające się informacje, a w tym wszystkim zarówno my, jak i Wy musimy podejmować decyzje. W tym miejscu pragniemy podziękować za Wasz spokój, obiektywizm i racjonalne podejście do problemu – dzięki nim udaje się nam wspólnie z nim radzić

Chcielibyśmy Was dziś także uspokoić – każdą sytuację, każdy zaplanowany termin rozpatrywać będziemy indywidualnie, w odpowiednim czasie, z otwartością i radą, na jakie dotychczas mogliście liczyć. Z uwagi na wspomnianą niepewność i brak klarownych wytycznych oraz dat wprowadzanych przez rząd zmian, wypracowaliśmy nasz własny plan działania. Plan oparty na racjonalnych przesłankach oraz przede wszystkim – pozwalający na zachowanie sprawiedliwości i szacunku dla każdej z naszych par, a jest Was wiele! Za wyrozumiałość w tym temacie już dziś dziękujemy tym, z którymi udało się zmienić termin, a kolejne pary właśnie o nią gorąco prosimy.

O czym warto pamiętać, w sytuacji dalszych niejasnych wytycznych i zakazów? Kiedy myśleć o zmianie terminu przyjęcia? Oto nasze sugestie.
Kiedy kontaktować się, jeśli dalej nie będzie wiadomo, czy przyjęcie będzie mogło się odbyć? / Najlepiej 2 miesiące przed weselem.

Kiedy najlepiej decydować o zmianie terminu? / Optymalna i najwcześniejsza możliwość zmiany terminu to 1 miesiąc przed weselem. Wiemy, że to stosunkowo krótki okres czasu, ale i sytuacja jest wyjątkowa. Zmieniająca się, jak wspominaliśmy, z tygodnia na tydzień.

Czy w przypadku zmiany terminu przepada zadatek? / Szyb Bończyk zapewnia możliwość zmiany terminu bez ryzyka utraty wpłaconego zadatku. Dostępność terminów sprawdzamy tutaj: https://www.szybbonczyk.pl/index.php/terminy
Pamiętajcie, by dostępność terminu zweryfikować także z Waszymi podwykonawcami (DJ, zespół, fotograf, etc.)

NOWOŚĆ!
Musicie też wiedzieć, że nasz zespół nie czeka bezczynnie na tok wydarzeń. U nas nadal pracowicie i inspirująco. Z jednej strony przygotowujemy nowe kolorystyki i aranżacje, a z drugiej opracowujemy narzędzia, które Was zapoznają z naszymi propozycjami i pozwolą przygotować wesele także on-line! Dni Otwarte w tym roku odbyć się nie mogły, ale to dla nas nie problem! Po 10 maja będzie można zapoznać się z 3 poradnikami, które zaprezentują pełną gamę możliwości Szybu Bończyk! Wysyłać je będziemy parom w formie elektronicznej, na bieżąco, po wysłaniu do nas maila z prośbą o udostępnienie. Przygotowujemy także nowe dokumenty, które pozwolą Wam poczuć się bezpiecznie.

Pamiętajcie, że jesteśmy do Waszej dyspozycji
codziennie od poniedziałku do piątku
w godz. 10.00 – 18.00
pod numerem telefonu +48519116713
pod adresem mailowym [email protected]
Kontaktując się z nami, koniecznie wpiszcie datę Waszego wesela. Tradycyjnie prosimy także o zachowanie historii korespondencji.
Życzymy zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie!
Zespół Szybu Bończyk
Aneta, Asia i Maciej

 

Close
Close
Zapytaj o termin

Opisz nam wydarzenie, które chcesz zorganizować – wesele, bankiet, konferencję i wskaż datę.

    Przepisz kod:
    captcha
    Zapytaj o termin
    Close