Print this page
piątek, 20 listopad 2020 11:08

Zespół Imprez.pl

Written by
Rate this item
(0 votes)

Muzyka jest grana przez całe przyjęcie, głośniej podczas bloków muzycznych, ciszej podczas przerw. Grają sprawdzony repertuar muzyczny, przy których wiedzą, że goście będą się dobrze bawić. Muzyka jest dobierana do sytuacji oraz panującej atmosfery w danym momencie. Utwory grane blokami muzycznymi są dobierane do siebie tempem oraz repertuarem.

Spora dawka muzyki jest dobierana indywidualnie do każdego przyjęcia, więc ważne jest również ukierunkowanie przed przyjęciem. Nagłośnienie dobierane jest do gabarytów sali tanecznej oraz ilości osób. Pracujemy na markowym sprzęcie, systemach nagłośnieniowych Yamaha.

Animacje zabaw mają charakter taneczny ich prowadzenie jest dynamiczne i energetyczne, zachęcają wszystkich gości do wspólnej zabawy, nie ośmieszają uczestników, lecz wprawiają w taneczny nastrój. Wplatamy je w najważniejsze punkty imprezy, bloki muzyczne.

DJ Mirek Lysko
Pasjonat i znawca muzyki rozrywkowej. Z takim samym zapałem prezentuje Złote Przeboje jak i współczesne rytmy. Doskonale czuje się na scenie. Serwuje mieszankę największych przebojów od lat’30 ubiegłego wieku po najnowsze hity z list przebojów. Unika niszowości, stara się trafić do szerokiego grona odbiorców. Lubi zagrać rocka, czarną muzykę, Franka Sinatrę, Marka Grechutę, połączyć to z Shakirą i podlać Black Eyed Peasowym sosem.

Wokal - Ola Pieczara
Wokalistka i konferansjerka w jednym. Występuje na scenie od ponad 10 lat. Uczestniczyła w wielu projektach artystycznych przy współpracy z takimi artystami jak Sebastian Karpiel Bułecka, Aida, Olek Klepacz, Michał Zabłocki, Ania Dąbrowska, Tomasz Mars. Wystąpiła m.in. w finałowym koncercie Debiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2009), w programie The Voice of Poland w drużynie Ani Dąbrowskiej (2011) oraz powtórnie w drużynie Edyty Górniak w The Voice of Poland 2013. Od 10 lat śpiewa w zespołach coverowych i rockowych.Użycza swojego głosu do reklam i podczas nagrań sesyjnych dla agencji reklamowych i artystów. Śpiewa w chórkach u Olka Klepacza. Brała udział w wielu eventach, piknikach dla firm, imprezach dla klienta indywidualnego oraz warsztatach dla dzieci i dorosłych. Jej żywiołowość, temperament i bezpośredniość tworzy wspaniałą atmosferę budującą wspólne interakcje z uczestnikami.

Saksofon – Marek Krupa Krupiszon
Połączenie muzyki elektronicznej granej przez DJ-a z dźwiękiem saksofonu daje oryginalne wykonanie każdego z utworów.Marek Krupa KRUPISZON to wulkan energii z Bochni, gdzie ukończył z wyróżnieniem szkołę muzyczną w klasie saksofonu. Od 1987 r. współpracował z zespołem bluesowym DEKIEL, z którym występował na scenie w kraju (m.in. I miejsce na Festiwalu Rawa Blues) i za granicą. W latach ‘90 zaczął współpracę z Kabaretem pod Wyrwigroszem oraz brał udział w różnych przedsięwzięciach teatralnych. Od 1996 r. współzałożyciel Krakowskiej grupy KULTURKA (występy m.in. na Festiwalu TOP TRENDY czy dni POLONI w Chicago). Współpraca z zespołem SIEDEM, z którym w 1999 wygrywa debiuty na Festiwalu w Opolu. Koncertuje z różnymi formacjami w kraju i zagranicą. Jego obecność na imprezie powoduje nowe, niezapomniane doznania muzyczne.

Skrzypce – Ewelina Krupa ACT Violin
Jest skrzypaczką od 6 roku życia. Ze sceną klubową związana od 2007 roku, a ze spadochronami od 2016. Od dwóch lat ładniejsza polowa duetu KOALA & KRUPA. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, laureatka wielu konkursów skrzypcowych ogólnopolskich i międzynarodowych. Nie straszny jej Mozart, Szostakowicz, Enrico Sangiuliano, Calvin Harris czy Dr. Peacock. Scena to jej drugi dom, z którego zaraża pozytywną energią.

Podstawowy skład to minimum dwie osoby DJ + wokal z dodatkową opcją saksofonu i skrzypiec. Na jeden termin podpisywana jest tylko jedna umowa, nie wystawiane są osoby/firmy trzecie.

Additional Info

Read 337 times
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk