Print this page
piątek, 20 listopad 2020 11:05

Zespół Wytrawni

Written by
Rate this item
(0 votes)

Zespół stworzony przez sześć przeróżnych, nieco zwariowanych, ale bez dwóch zdań tętniących testosteronem męskich osobowości, które łączy miłość do muzyki i profesjonalne podejście do pracy. Granie na scenie to ich konik, z którego czerpią niepohamowane pokłady energii. Zarażają miłością do przebojów, leczą z nudy, a monotonię zamieniają na niepowtarzalne przeżycia.

– Wiemy, że każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia i kreatywnej oprawy. Nie proponujemy więc „sztywnej listy top” granej na każdej imprezie. Dla nas Twój event, bankiet, impreza firmowa czy okolicznościowa to nie miejsce, ale ludzie, których porywamy do zabawy w klimatach, jakie im odpowiadają. – mówią o sobie i podejściu do realizowanych przedsięwzięć.

Stawiają na oryginalność i do wszystkiego podchodzą ze zdrowym dystansem. Nieprzypadkowo więc z dziką przyjemnością przełamują wszelkie standardy i jak unowocześniona wersja wróżki zębuszki, mogą spełnić życzenia: zapewnić nieograniczone możliwości repertuarowe, poszerzyć skład o kolejnych instrumentalistów, zadbać o nagłośnienie i oświetlenie w miejscu imprezy.

W cenie oprawy muzycznej wesela mają nagłośnienie, oświetlenie, dym, konferansjerka. Prowadzą zabawy, ale nie przy stołach. Disco polo grają bardzo symbolicznie.

Additional Info

Read 363 times
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk