Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:59

Tomasz Szabelka – NATURAL CUT TEAM

Written by
Rate this item
(0 votes)

Tomasz Szabelka od ponad dwudziestu lat pracuje w zawodzie, od 2002 roku z żoną Anią prowadzi studio fryzjerskie w Chorzowie, wspólnie z kilkunastoma fryzjerami rozwijając markę Szabelka Natural Cut Team. Zamiast „stylista”, woli mówić o sobie „fryzjer- rzemieślnik”. Miłość do tej profesji odziedziczył w genach – fryzjerem był jego dziadek – i rozwijał przez wiele lat swojej zawodowej drogi. Pod koniec lat ’90 XX wieku, zakładzie fryzjerskim Henryka Nowoka w Mysłowicach postanowił, że będzie fryzjerem.

Pierwsza uwierzyła w niego Ela Rulczyńska – to właśnie od pracy z nią zaczęła się podróż do miejsca, w którym jest teraz. Orędownik fryzjerstwa nieograniczonego ścianami, wychodzącego do ludzi, dziejącego się w najbardziej nieoczywistych miejscach. Dwa lata temuz fotelem fryzjerskim na plecach wyruszył szukać klientów na górskich szlakach. Tak narodził się projekt „Fryzjer w podróży”, z którym Tomek wędruje po Polsce i świecie.

Charytatywny mobilny salon fryzjerski Tomka i jego Grupy, który wystartował trzy lata temu na katowickim OFF Festivalu, na stałe już wpisał się w repertuar śląskich imprez. Kiedy nie obcina, uczy innych, jako edukator marek Kevin Murphy i Eleven Australia. Zaszczepianie miłości do fryzjerskiego rzemiosła kolejnym pokoleniom – to jego misja, w myśl hasła: „Bądź bohaterem, zostań fryzjerem, bądź wojownikiem, zostań rzemieślnikiem!”

Zdobywca wielu nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach, m.in. Trend Vision Award Wella 2010 – złota w kategorii Kolor, a także złota i trzech sreber w United Danks Contest 2012
w Yokohamie.

Studio fryzjerskie Tomasz Szabelka
ul. Wolności 110/7, 41-500 Chorzów
tel. +48 504 222 828, +48 32 249 36 15,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Additional Info

Read 1941 times Last modified on poniedziałek, 20 lipiec 2020 21:56
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk