Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:50

Need for Strings – magia smyczków & siła rocka

Written by
Rate this item
(0 votes)

Nazwa zespołu nie jest przypadkowa, gdyż "Need For Strings" przetłumaczymy po prostu jako potrzebę smyczków. Dwie żywiołowe dziewczyny, grające rocka na skrzypcach i wiolonczeli, stworzyły show na światowym poziomie, a ich misją jest tworzyć podczas imprez cudowne wspomnienia dla Klientów. Tylko tak według nich warto żyć. Koncertują regularnie podczas uroczystych gal z udziałem ministrów, prezydentów miast i wielu innych oficjeli. Proponowane opcje muzyczne oraz komentarze pomiędzy utworami są dostosowane do charakteru wydarzenia.

W swojej ofercie mają: Need For Strings, czyli rockowo-smyczkowe show na skrzypcach i/lub wiolonczeli, układy choreograficzne, efekty wizualno-sceniczne, widowisko muzyczne stworzone w oparciu o spektakularną grę smyczkową i siłę rockowych hitów. Perły muzyki klasycznej – duet skrzypce i wiolonczela, grane np. do uroczystej kolacji lub podczas schodzenia się gości. Muzyka filmowa – duet skrzypce i wiolonczela lub wiolonczela solo, w dowolnej formie jak np. konkurs dla publiczności, czy zwykły występ. Pokaz smyczkowy muzyki pop, duet skrzypce i wiolonczela. CELLO ROCK-SHOW na wiolonczeli. TRIO SWING-JAZZ, czyli jazzowo-swingujący klimat nowojorskiego pubu (wokal, pianino i saksofon). MS PROJECT, czyli wokal solo lub przy akompaniamencie saksofonisty. Najbardziej taneczne hity lat '80 i '90 lub jazz do wyboru.

Poza dodatkowymi atrakcjami, jakie mogą urozmaicić Wasze przyjęcie weselne, zespół zapewnia także
oprawę muzyczną ślubu np. skrzypce i/lub wiolonczela, gitara i wokal czy wokal, gitara i skrzypce;
muzykę filmową jako tło do np. składania życzeń, obiadu, jako wprowadzenie do podziękowań dla rodziców czy aktywizacja gości w formie konkursu z komiczną otoczką.

Need for Strings
Tel. +48 793 799 704
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.needforstrings.pl

Additional Info

Read 1408 times Last modified on niedziela, 19 lipiec 2020 12:00
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk