Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:47

Art Silesia – Aneta i Łukasz Minorczyk

Written by
Rate this item
(0 votes)

Duet Art Silesia to zgrane małżeństwo z 20-letnim doświadczeniem scenicznym, w tym ponad dziesięcioletnim w branży eventowo-weselnej. Dzięki nim możecie sprawić, by zwykłe okoliczności zmieniły się w niebanalne chwile, które na długo pozostaną w pamięci Waszych gości. Dołożą wszelkich starań, by uświetnić każdą uroczystość unikalnym pokazem tańców latynoamerykańskich. Na życzenie organizatora, zapraszają wszystkich gości do wspólnej zabawy – nauki tańca na wesoło.

Pokazy tańca to ich pasja. Swoim występem urozmaicą każde wesele. Dzięki wieloletnim treningom szlifowali swoją formę taneczną, a całą wiedzę o tańcu przekazywali im fachowcy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy. Posiadają szeroko rozbudowaną ofertę zajęć dla narzeczonych – począwszy od zajęć indywidualnych, a kończąc na organizacji pokazów tańca na przyjęciach weselnych.

Art Silesia
tel. +48 663 580 921
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.taniec-silesia.pl

Additional Info

Read 608 times
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk