Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:43

DJ Willy

Written by
Rate this item
(0 votes)

Jedyny w swoim rodzaju Dj na Wesele! Oryginalna forma prowadzenia, zaskakujące animacje, pełna moc humoru i dobrego stylu stworzą najlepszą imprezę życia! DJ Willy wie, że profesjonalny wodzirej nie jest gwiazdą wieczoru, lecz kreuje gwiazdy.

Rozwijając siebie rozwija warsztat swojej pracy, podnosi standardy i wprowadza nietuzinkowe rozwiązania. Łączy banalność z wyjątkowością, przełamuje stereotypy poprzez wprowadzanie nowoczesnych zabaw. Zaskakuje pomysłami zatem, Wasze wesele będzie wyjątkowym połączeniem tradycji i innowacji. Przedsięwzięciem o wysokim standardzie. Ekstremalnie szaloną zabawą,
w zwariowanym, energicznym, a jednocześnie wyważonym stylu.

Ma przyjemność wprowadzać entuzjazm, optymizm i radość w grono ludzi z którymi przebywa. Dlatego impreza we współpracy z DJ Willym będzie wydarzeniem, w którym dominuje radość, niegasnący uśmiech i poczucie humoru.

Impreza z DJ Willym będzie nadzwyczajnie prowadzona, pełna zaskakujących i nowo-czesnych animacji tanecznych oraz największych i sprawdzonych przebojów, dopasowane do oczekiwań Waszych gości. Para Młoda zyska nowoczesną oprawę poprzez jakość sprzętu, design oraz bogate oświetlenie lokalu. Przeciwnicy zabawy z Dj-em staną się fanami poprzez zabawę weselną, jakiej wcześniej nie znali.

Otrzymacie podpowiedzi, jak stworzyć najlepsze wesele, o którym wszyscy będą pamiętać. Będziecie spokojni wiedząc, że Wasze wesele zostało starannie zaplanowane. Zapewnicie sobie i gościom ekscytującą zabawę, pełną humoru oraz dobrego stylu.

DJ Willy
Dwornickiego 7
43-600 Jaworzno
tel. +48 602 724 592
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.djwilly.pl

Additional Info

Read 583 times Last modified on sobota, 18 lipiec 2020 20:46
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk