Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:26

PieczkoPietras Photography

Written by
Rate this item
(0 votes)

Ania i Mateusz – szczęśliwa para. Uwielbiają to, co robią. W pracy i w życiu kierują się zasadą „im mniej tym lepiej”. Kochają proste, czyste kadry, ponieważ wierzą, że po latach tylko klasyka będzie cieszyła oko tak samo, jak pierwszego dnia. Ogromni entuzjaści swojej pracy, przede wszystkim dzięki parom, z którymi pracują.

Pracują podobnie do tego, jak żyją. Polegając na intuicji i korzystając z doświadczenia. Dyskretnie. Chcą być dla Was dobrymi znajomymi, więc w dniu Waszego ślubu możecie na nich liczyć. Całkowicie. Pomogą zawiązać fular, albo opowiedzą krótko o serialu, pracy, ulubionych markach samochodu albo preferencjach kulinarnych – jeśli to ma Was zrelaksować.

Zachęcają, by być sobą, gdyż to zawsze się sprawdza. Nie są przesadnymi zwolennikami porządku, chaos nawet ich inspiruje, ale wychodzą z założenia, że w tym wyjątkowym dniu warto ogarnąć nieco przestrzeń wokół siebie.

PieczkoPietras Photography
tel. +48 883 744 886
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.pieczkopietras.com

 

Additional Info

Read 1306 times Last modified on poniedziałek, 20 lipiec 2020 22:03
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk