Print this page
sobota, 18 lipiec 2020 20:17

Anna i Piotr Dziwak – FOTODZIWAKI

Written by
Rate this item
(0 votes)

Duet fotografów ślubnych, 130 kilo dystansu i dobrego humoru. Ich pary mówią, że robią świetne zdjęcia, że potrafią znikać, kiedy wymaga tego sytuacja i pojawiać się znikąd, kiedy zachodzi potrzeba. Oprócz tego, że robią zdjęcia ślubne, ubierają też panny młode, mamy, ojców i panów młodych. Ktoś musi zachować zimną krew, kiedy adrenalina szybuje w kosmos. Wiążą krawaty, karmią, jak nie zje ktoś przed własnym ślubem śniadania i jak trzeba, to przytulą. Czasami doradzają, czasami odradzają.

Ania i Piotrek – dwa Dziwaki z charakteru i nazwiska. Są pozytywnie zakręconym małżeńskim teamem - jak ogień i woda… i jak dwie krople wody. A wszystko co robią, to zawsze we dwoje. Ich marzeniem zawsze było, aby pracować razem i robić coś wyjątkowego – z tej potrzeby powstała ich pracownia. Fotografia pozwala im na realizację siebie i swoich marzeń, jednocześnie starają się spełniać także marzenia klientów o wyjątkowych zdjęciach. Kobiecy oraz męski punkt widzenia do wyłącznej dyspozycji przy każdym reportażu i sesji zdjęciowej.

Anna i Piotr Dziwak
tel. + 48 796 150 149, + 48 666 022 162
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.fotodziwaki.pl

 

Additional Info

Read 1203 times Last modified on poniedziałek, 20 lipiec 2020 22:08
Szyb Bończyk

Latest from Szyb Bończyk