Szyb Bończyk

Szyb Bończyk

wtorek, 04 sierpień 2020 09:51

Na pomoc Hospicjum Cordis

Szyb Bończyk wspiera Hospicjum Cordis. Przy naszych obiektach można przekazywać produkty żywnościowe i środki higieny. Czas na małe podsumowanie Akcji Pomocowej. 

Za nami:
- 2 miesiące zbiorki;
- 5 dostaw;
- ponad 1 tona produktów: cukier, mąka, makarony, olej, soki, przyprawy, konserwy, słodycze;
- środki czystości: ręczniki, pieluchy, papier toaletowy, środki do dezynfekcji, maseczki, rekawiczki.
 
Najważniejsze - Wy wszyscy, którzy zakupiliście i dostarczyliście do nas produkt - jesteście kochani. Dziękujemy
wtorek, 04 sierpień 2020 07:06

Dzień Dziecka z Szybem Bończyk

Inaczej niż dotychczas, ale nieprzerwanie – Dzień Dziecka z Szybem Bończyk musiał się odbyć! Już po raz 7. Zazwyczaj zapraszaliśmy naszych specjalnych gości na ogród lokalu, w tym roku to my ich odwiedziliśmy, przywożąc ze sobą smaczne prezenty.
Choć dziś teoretycznie wszystko mogłoby się odbyć jak dawniej, akcję pokroju „Gotuj się do pomocy” nie przygotowuje się w 2 dni. Dlatego też powstał nowy scenariusz, dopasowany do wymogów sytuacji i według niego dziś odegraliśmy swoje role.
 
Najważniejszym jest, że ponownie udało nam się wywołać mnóstwo uśmiechu i radości dzieci!
 
Odwiedziliśmy:
Rodzinny Dom Dziecka w Brzezince
Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą "Pomocna Dłoń"
Dom Dziecka im. św. Ojca Pio
 
Spotkaliśmy się z ponad setką dzieci, którzy poza atrakcjami kulinarnymi, mieli także szkolenie z udzielania bezpiecznej pierwszej pomocy – co zdecydowanie jest na czasie.
 
Towarzyszyli nam:
Merc Taxi ze słodkimi upominkami, którego prezes Sławek wylądował za grillem
Jarogniew Krupiński z Hellboy’em, który poza programem pogonił kota
Kwiaciarnia ROSA z balonami, które w niebo poleciały
Artur i Alek Fila z oprawą techniczno-muzyczną
Agnieszka Czarnota z animacjami i balonami
Cukiernia Skórok z muffinkami
Zosia, Janek i Konrad, którzy dzielnie w swoje święto pomagali
Do zobaczenia za rok! A dziś zapraszamy do obejrzenia kilku pamiątkowych zdjęć.
sobota, 18 lipiec 2020 21:03

Napisy świetlne

 

Współpracujemy także z właścicielem napisów LOVE, DANCE i MIŁOŚĆ, dzięki czemu jest możliwe ich wypożyczenie w bardzo atrak-cyjnych cenach. Napisy dodają pomieszczeniom dodatkowego klimatu i oczywiście są znakomitym tłem do zdjęć z Waszego przyjęcia. To jedyna usługa, z której chęć skorzystania zgłasza się bezpośrednio w Szybie Bończyk.

sobota, 18 lipiec 2020 21:02

CoolColor

Grupa pasjonatów, których głównym priorytetem jest tworzyć piękne światło. Zespół składa się z doświadczonych młodych ludzi, specjalistów w swoich dziedzinach, którzy podchodzą do swojej pracy poważnie i entuzjastycznie. Zajmują się oświetleniem i kolorowaniem wszelkich wydarzeń, od mniejszych spotkań biznesowych, wesel i przyjęć okolicznościowych po duże widowiska artystyczne. Wieloletnie doświadczenie i wykorzystanie najnowszych technologii oświetleniowych pozwala im stworzyć wyjątkowy i zadziwiający charakter każdego miejsca. Istotnym elementem ich pracy jest jakość, pomysłowość i dbałość o walory estetyczne. Kochają piękne światło i oferują je Wam
w najlepszej formie.

To doświadczony i profesjonalny zespół – ludzie, czyli to co jest najważniejsze dla realizacji każdego projektu. Wieloletnie doświadczenie, wykorzystanie wyłącznie markowego sprzętu oraz pozytywne opinie klientów są gwarancją najwyższej jakości. Praca jest ich pasją, dzięki czemu dają z siebie 100%. Są w pełni elastyczni - przy każdej realizacji gotowi dostosować każdy, nawet najmniejszy szczegół.

CoolColor
tel. +48 510 510 559
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.coolcolor.pl

 

sobota, 18 lipiec 2020 21:01

Złotym Mustangiem do ślubu

 

Firma GoldenCars zawodowo zajmuje się spełnianiem marzeń. Chyba każdy chociaż raz w życiu marzył o przejażdżce superszybkim sportowym samochodem z potężnym silnikiem. GoldenCars właśnie takie samochody ma dla Ciebie w ofercie.

sobota, 18 lipiec 2020 20:59

Tomasz Szabelka – NATURAL CUT TEAM

Tomasz Szabelka od ponad dwudziestu lat pracuje w zawodzie, od 2002 roku z żoną Anią prowadzi studio fryzjerskie w Chorzowie, wspólnie z kilkunastoma fryzjerami rozwijając markę Szabelka Natural Cut Team. Zamiast „stylista”, woli mówić o sobie „fryzjer- rzemieślnik”. Miłość do tej profesji odziedziczył w genach – fryzjerem był jego dziadek – i rozwijał przez wiele lat swojej zawodowej drogi. Pod koniec lat ’90 XX wieku, zakładzie fryzjerskim Henryka Nowoka w Mysłowicach postanowił, że będzie fryzjerem.

sobota, 18 lipiec 2020 20:58

Teatr Złudzeń

Teatr Złudzeń to firma opierająca się na wielkiej pasji. Nasz zespół składa się z trzech iluzjonistów: Maciej Król, Jędrzej Waberski i Patryk Król. Jak sami mówią, są uzależnieni od zachwytu, jaki potrafią wywołać w widzach. Dzięki zrozumieniu faktu, że każdy występ jest inny, doskonale odnajdują się podczas uroczystości weselnych, na konferencjach biznesowych, czy imprezach targowych. Są wydawcami jedynego w Polsce magazynu dla iluzjonistów „IMP”.

Pokaz Sceniczny

Pokaz sceniczny jest niezwykłym momentem. To około trzydziestu minut gwarantowanej rozrywki, specjalnie opracowanej dla gości weselnych. Każdy z jego uczestników poczuje, że Para Młoda zadbała, by spędził wyjątkowy czas. Spektakl jest zaprojektowany tak, by wszyscy – zarówno najmłodsi, jak i starsi dobrze się bawili.

Co ważne, jeśli ktoś nie przepada za pokazami iluzji, jesteśmy na to gotowi. Dzięki humorystycznemu charakterowi pokazu będzie bawił się równie dobrze, jak na występie znanego kabaretu. Dodatkowym atutem jest wyjątkowa interaktywność widowiska. Udział publiczności czyni z tego pokazu niepowtarzalne show.

Pokaz z bliska

Pokaz z bliska to nieszablonowe rozwiązanie. W tej formule Wasi goście mają możliwość poczuć się, jak w telewizji. Doświadczają iluzji na wyciągnięcie dłoni. Jeśli Wasi goście nie mieli możliwości się zintegrować, po tym wydarzeniu z całą pewnością poznają swoje imiona i nawiążą relacje. Dwie rodziny natychmiast stają się jedną grupą. Zyskują temat do rozmów, nawet na długo po zniknięciu iluzjonisty. Iluzjoniści sprawią też, że goście będą opowiadali o tym swoim znajomym, pokazując podpisane karty, zdjęcia i filmiki. Wiedzą, jak ważne są relacje w social mediach, dlatego dbają o to równie mocno, jak o jakość prezentowanych cudów.

Król Maciej
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 535 656 039

sobota, 18 lipiec 2020 20:57

Prezenty dla gości

Pary młode wyszukują przeróżnych sposobów na podziękowanie swoim gościom za obecność i przeżycie wraz z nimi tego wyjątkowego dnia. Nierzadko są to prezenty ofiarowywane gościom na pożegnanie. I tutaj ograniczeniem jest wyłącznie pomysłowość pary młodej. Sprawdzają się zarówno tradycyjne podziękowania w postaci specjalnie przygotowanych pakunków z pysznym ciastem, jak i nietypowe, spersonalizowane pomysły, najczęściej w postaci słodkości czy alkoholu – nierzadko rzemieślniczego – w nietypowej aranżacji. Poniżej kilka propozycji, mogących być dla Was inspiracją.

sobota, 18 lipiec 2020 20:55

Animacje dla dzieci HAPI HAPI

Animacje dla dzieci w zwariowanym klimacie. Hapi Hapi zawsze, odkąd pamięta, chciał pracować
z dziećmi. Przez 5 lat w czasach nauki w szkole średniej i studiów pedagogicznych pracował jako wolontariusz w ośrodku dla dzieci niepełnosprawnych. Skończył studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna zintegrowana z Pedagogiką Przedszkolną
i Logopedią. Zastanawiając się, co chce robić w życiu, stwierdził, że chce pracować z dziećmi, dawać ludziom uśmiech i chce, żeby ten świat był trochę bardziej kolorowy, po prostu lepszy.

 

I tak w sierpniu 2014 roku powstał projekt Hapi Hapi, który z każdym kolejnym dniem coraz bardziej się rozwija i dzięki wszystkim otaczającym osobom nabiera innego kształtu. Dzięki pracy się rozwija,
a dzięki imprezom charytatywnym wraca do korzeni – wolontariatu, nabiera sił i energii do każdej nowej imprezy urodzinowej, weselnej czy dużych eventów.

HAPI HAPI
tel. +48 790 883 772
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.hapihapi.pl

sobota, 18 lipiec 2020 20:54

Animacje dla Bricks4Kidz

Animacja i opieka nad dziećmi – specjalny program animacyjny z wykorzystanie mtematycznie przygotowanych pod tą okoliczność modeli z klocków LEGO®, dedykowany dla dzieci w wieku 4-12 lat. Animacja i opieka nad dziećmi realizowana jest przez wykwalifikowanych animatorów B4K.

Strona 1 z 16

PERFORMANCE OF CHOIR „OGNIWO”

We appease each of your music tastes. In our offert you can find performance of choir. „Ogniwo" started its existence 17 November 1913. During 99 years of its activity it is shown in Upper Silesia's culture as band plays the biggest Polish creation and world classical music. From time of foundation to expolsion of II World War it promoted polish patriotic song. The artisic way of Ogniwo leads the best leaders, who was often profesionally connected with Silesian philharmonic hall, Big Orchestra of Polish Radio, Television or Music Academy.

MARCHING BAND KWK”MYSŁOWICE-WESOŁA”

Traditional silesian wedding receptions can't be existed without performance of mountain orchestra. For our guests we have only the best. Therefore, we cooperate permamently with renovated Marching Band KWK Mysłowice-Wesoła. This orchestra started its existence in Mysłowice on 1 July 2009 from connection of Marching Bank KWK „Mysłowice"( existed since 1920) and Marching Band KWK „Wesoła" (existed since 1945). Despite of Marching Band there is also Entertainment Orchestra KHW S.A KWK „Mysłowice-Wesoła" in Mysłowice, which exsists under name of band „Happy Big Band"

DJ ACTOR

Do you dream about ideal wedding reception? Do you want to surprise your family and impress your friends? Our exclusive offert is for the most demanding clients in order to appease your the highest needments. We provide service of minimum 2 people- DJ and host, visual setting and many other important elements, which govern on attractive process of the party.

ARTISTIC AGENCY „VIOLINO”

Artistic agency „Violino"Małgorzata Łazowska has been playing a lot of concerts in Poland and abroad from 1991. Enormous scenic, concert experience and also experience at music setting of different kind of events let us offer you broad programme of classical and entertainment music adjusted to your needs and music appreciations.

PERFORMANCE OF CHOIR „OGNIWO”

25-07-2015 Wyświetleń:1407 Kopia Oprawa muzyczna Szyb Bończyk - avatar Szyb Bończyk

We appease each of your music tastes. In our offert you can find performance of choir. „Ogniwo" started its existence 17 November 1913. During 99 years of its activity it...

Czytaj więcej

MARCHING BAND KWK”MYSŁOWICE-WESOŁA”

25-07-2015 Wyświetleń:1505 Kopia Oprawa muzyczna Szyb Bończyk - avatar Szyb Bończyk

Traditional silesian wedding receptions can't be existed without performance of mountain orchestra. For our guests we have only the best. Therefore, we cooperate permamently with renovated Marching Band KWK Mysłowice-Wesoła...

Czytaj więcej

DJ ACTOR

25-07-2015 Wyświetleń:1732 Kopia Oprawa muzyczna Szyb Bończyk - avatar Szyb Bończyk

Do you dream about ideal wedding reception? Do you want to surprise your family and impress your friends? Our exclusive offert is for the most demanding clients in order to...

Czytaj więcej

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności