Gotuj się do pomocy! Dzień Dziecka w Szybie Bończyk

środa, 24 maj 2017 09:30


To już tradycja. 1 czerwca mysłowicki Szyb Bończyk otwiera szeroko swoje drzwi dla podopiecznych domów dziecka. Formuła ta sama, co w latach ubiegłych. Lokalni przedsiębiorcy i osoby znane będą gotować i podawać dania dla dzieciaków. Będzie także zbiórka pieniędzy. Sponsorami głównymi wydarzenia są: marka Szyb Bończyk oraz Braks, Spółka Brzezinka, Fundacja PKO BP.

Cel szczytny - zbiórka pieniędzy na remonty budynków Domu Dziecka im. Ojca Pio​,​ remont sali dziennego pobytu dla maluchów​ ​(min. wyburzenie ścianki działowej, pomalowanie ścian i sufitów, wymiana lamp, zakup stołu wraz z 10 krzesłami przeznaczonego do nauki oraz wymiana mebli w aneksie kuchennym) oraz ​remont​Rodzinnego Domu Dziecka z Brzezinki. Impreza pod hasłem Gotuj się do Pomocy odbędzie się w​ czwartek​ 01 czerwca. O jej szczegółach opowiada Maciej Sikora.

-​ Z​apraszamy  do udziału w tym niezwykłym dziele. Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorców i osób publicznych. W tym roku, przygotujemy potrawy z grilla kiełbaski, hot dogi, burgery ale też frytki, napoje i soki oraz słodkości, przedsiębiorcy oraz osoby publiczne zamienią się w kelnerów i będą obsługiwać dzieciaki. Pociechy w swoje święto będą czuły się wyróżnione faktem, że osoby które odniosły sukces prowadzą biznes, sprawują władzę, pilnują bezpieczeństwa - nie zapominają w tym szczególnym dniu o nich, czyli o najmłodszych - wyjaśnia właściciel Braksa i Szybu Bończyk

Minimalny koszt udziału w akcji wynosi: 500 zł dla firm i ​2​00 zł dla osoby publicznej ale także wsparcie farbami, usługą budowlaną czy realizacją mebli. Tak naprawdę każda pomoc się przyda. Więcej informacji i zgłoszenia pod nr telefonu: 519-116-713.

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności