Targi Ślubne 2015

niedziela, 01 luty 2015 00:00


Szyb Bończyk na targach ślubnych w katowickim Spodku.

O tym jak zorganizować wesele, od zamówienia sali do odebrania płyt z dokumentacją foto i wideo z tego najważniejszego dnia w życiu, mogły dowiedzieć się młode pary, które  tłumnie zawitały minionej niedzieli do katowickiego Spodka. Na targach swoją ofertę prezentowali właściciele hoteli, kompleksów bankietowych, domów weselnych, a także cukiernicy, krawcy, fotograficy, muzycy, didżeje, tancerze, szczudlarze czy właściciele fotobudek.

W Spodku nie zabrakło także mysłowickich przedstawicieli z kompleksem bankietowo-konferencyjnym Szyb Bończyk, cukiernią Skórok, grupą eventową Dj Actor, kwiaciarnią Rosa i grupą taneczną Molo i Frodo.

Jak mówi właściciel Szybu Bończyk, targi to doskonała okazja do wymiany doświadczeń. - Choć mamy prawie zapełniony grafik imprez weselnych na najbliższe dwa lata, to spotykamy się w Spodku po to, by dowiedzieć się czegoś nowego, poznać aktualne trendy i nowości. Czas nie stoi w miejscu, musimy się ciągle rozwijać, aby nasi goście byli zadowoleni - podsumował Maciej Sikora.

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności