Black and white

Black and White - Projekt taneczny stworzony przez uczestników takich programów jak Mam Talent, Got To Dance i You Can Dance.

 

Czerń i biel to kolory, które kojarzą się z elegancją i klasą ale również są uniwersalne i można je z łatwością dopasować do wszystkiego, tworząc w ten sposób coś wyjątkowego. Właśnie takim połączeniem klasy i uniwersalnego dopasowania do potrzeb klienta kierowaliśmy się tworząc projekt BLACK and WHITE.

Ponad 15 lat na rynku, wiele doświadczeń telewizyjnych i setki pokazów w Polsce i zagranicą pozwoliły nam stworzyć show taneczne na najwyższym światowym poziomie. Charakteryzuje nas profesionalizm i niezwykła dbałość o detale. Każdy nasz występ jest połączeniem wyszukanych i niebanalnych choreografii z umiejętnie dobranymi ewolucjami, które dodane w odpowiednim momencie muzycznym na długo zapadają w pamięci widza.

BLACK and WHITE, to również świetne stylizacje i umiejętnie dobrane rekwizyty, które sprawiają że nasze show w każdym otoczeniu pozostawia to samo niezapomniane wrażenie.

Jesteś firmą/osobą szukającą czegoś wyjątkowego by uświetnić Twoje wydarzenie ?.

Potrzebujesz występu który podkreśli prestiż i zachwyci widza ?

Trafiłeś idealnie i możesz dłużej nie szukać :)

Wiele lat doświadczenia, profesjonalizm, dbałość o wysoki poziom występu i wizerunek klienta.

Uczestnicy MAM TALENT, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE(Buenos Aires), trasy koncertowe( Ingrid, Ich Troje), trasy promocyjne: Fiat, Mentos, KIA Eforia, Radio Złote Przeboje, Murapol, Milka i setki evetów i bankietów.

Pora na BLACK and WHITE

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności