Osyra Photography

O fotografii napisano już chyba wszystko, dlatego chcę Ci opowiedzieć, czym dla mnie jest rejestrowanie pojedynczego obrazu za pomocą światła. Jak słusznie zauważył Wynn Bullock, aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Dzięki niemu widzimy ostrzej i dalej niż oko. Za każdym razem jednak, gdy naciskam spust migawki, to pragnę pokazać to co niewidzialne dla oczu. Pragnę pokazać Twoje emocje, radości i małe szczęścia. Chcę na tę jedną klatkę zatrzymać stale biegnący czas.

Pewnie zdążyłeś przejrzeć już moje portfolio. Jeśli zachwyciło Twoje oczy, to bez wahania skontaktuj się ze mną. Z ogromną pasją fotografuję ludzi i ich zachowania. Zaproponuję Ci indywidualne sesje zdjęciowe: portrety, akty czy fotografie rodzinne. Z radością wykonam reportaż ślubny – od przygotowań przez ceremonię i wesele. Zaproponuję przesyconą pięknymi momentami sesję plenerową z niebanalnym scenariuszem, w którym to Wy będzie grać główne role.

Masz potrzebę, by udokumentować spotkanie firmowe, event lub wykonać sesję korporacyjną? Zaufaj mojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Wiem jak ważne jest kreowanie pozytywnego wizerunku firm i instytucji. Wykonam portret i grupowe zdjęcia sytuacyjne. Moje fotografie pomogą nadać indywidualny charakter Twojej firmie.

Na koniec zdradzę Ci pewien sekret. Najbardziej magiczne w fotografowaniu jest postrzeganie ludzi i rzeczy w zupełnie nowy sposób. Ten sposób ukryty w mojej głowie - zobaczysz go na Swojej fotografii.

Więcej informacji na stronie: www.osyra.pl

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności