Iluzjonista Król Maciej

Czym jest magia?  Magia to nie karty, monety, czy latające gołębie. Magia to emocje jakie przeżywasz. Król Maciej niesamowicie, ogromnie, niewyobrażalnie wręcz skromny iluzjonista. Nieoficjalny konsultant do spraw rekrutacji tancerek w większości liczących się klubów ze striptizem w Europie zachodniej. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oraz w Dubaju pracował jako prywatny projektant haremów, skąd musiał zbiec, gdy okazało się, że jest również ich testerem.

 

W latach 80 przyczynił się do sukcesu ekonomicznego firmy Durex, w latach 90 razem z Roco Silfredim, wyruszył w podróż dookoła świata, co zostało udokumentowane na filmie pod tytułem "Roco and King conquered the world", niestety film został okrzyknięty najbardziej wyuzdanym obrazem wszechczasów, został tym samym zabroniony w całym internecie, a wszystkie jego znane kopie zostały unicestwione w świętym ogniu. Jak jednak mawia Maciej: "co przeżyłem to moje".

Kulturysta, pilot myśliwców bojowych, czołgista i kapitan rosyjskiej łodzi podwodnej z napędem nuklearnym. Mistrz świata w jedzeniu żelek i głaskaniu kotów. Prywatnie mieszka w swoim pałacu w otoczeniu kaktusa Merlina i 2 ślimaków Penn'a i Teller'a.

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności