Transport

Renomowana firma Merc TAXI bezpiecznie dowiezie Państwa na miejsce przeznaczenia. Korzystając z naszych usług gwarantujemy absolutną uczciwość podczas wykonywania przejazdu. Atutem przewoźnika jest fachowa obsługa, punktualność oraz indywidualne podejście. Dla bezpieczeństwa naszych najmłodszych gości Merc TAXI posiadamy foteliki.

Liniowcem na wesele

Szyb Bończyk nawiązał współpracę z firmą PKM Katowice. Na co dzień firma świadczy usługi przewozowe na terene aglomeracji śląskiej. PKM Katowice oferuje również wynajem autobusów klasy miejskiej na imprezy okolicznościowe. Każde zapytanie jest wyceniane indywidualnie. Jednorazowym kursem jesteśmy w stanie przewieźć do 190 osób.

Czytaj więcej

Transgór SA

Transgór Spółka Akcyjna działa od 1-ego grudnia 1994 roku. Spółka jest kontynuatorem 33-letniej działalności zlikwidowanego Przedsiębiorstwa Spedycyjno-Transportowego Przemysłu Węglowego Transgór w Mysłowicach i została założona przez jego pracowników jako spółka całkowicie prywatna. Park taborowy spółki stanowi ponad 100 pojazdów, w tym autobusy marki Volvo, Scania, Autosan, Man, Jelcz, Neoplan, Irisbus, Solbus, Solaris, Daf oraz kilka pojazdów do przewozu towarów.  Spółka jest właścicielem dwóch ogólnodostępnych stacji paliw, z których jedna znajduje się na terenie zajezdni w Trzebini, zaś druga w Lędzinach Hołdunowie przy ul. Gwarków.

Czytaj więcej

Merc Taxi Mysłowice

Jesteśmy firmą, bogatą w doświadczenie zarówno przy przewożeniu osób jak i towarów. Naszym atutem jest fachowa obsługa, punktualność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy Państwa potrzeby dlatego jesteśmy do waszej dyspozycji 24h na dobę.

Czytaj więcej