Przeczytaj

 

Drogie przyszłe Pary Młode!

Zastanawiając się nad skorzystaniem z kompleksowej usługi zorganizowania Waszego wymarzonego przyjęcia weselnego, ZACZNIJCIE OD zapoznania się z informacjami poniżej. One już na wstępie odpowiedzą na wiele Waszych pytań.

ILOŚĆ OSÓB

- Minimalna liczba osób pełnopłatnych: 80.

- Maksymalna ilość gości na Sali*: 150.

*nie wliczając obsługi, lecz wliczając miejsca dla dzieci poniżej 2 roku życia.

Przyjęcia do 90 osób (nie wliczając obsługi, lecz wliczając miejsca dla dzieci poniżej 2 roku życia) organizujemy w przestrzeniach Sali Jan. Pierwsza część Sali przed filarami pełni w takim wypadku rolę Sali konsumpcyjnej, druga część – za filarami – Sali tanecznej.

W przypadku większych wesel (do 150 osób) cała sala Jan jest przeznaczona na konsumpcję, a na Sali Zosia goście bawią się i tańczą. Wszystko, co odbywa się na Sali Zosia, słychać w głośnikach i widać na ekranach zamontowanych z jednej i drugiej strony filarów na Sali konsumpcyjnej Jan, więc goście cały czas są na bieżąco.

Wesele realizowane na dwóch salach daje dodatkowy komfort dla Waszych gości, umożliwiając dostosowanie poziomu głośności według Waszych wskazówek.

WYŁĄCZNOŚĆ OBIEKTU

Z naszej strony macie gwarancję, że w dniu Waszego wesela w obiekcie nie znajdą się żadni inni goście. Realizujemy tylko 1 przyjęcie w danym terminie, tak aby Wasz wyjątkowy dzień przebiegł bez żadnych zakłóceń. Zajmujemy się tylko i wyłącznie realizacją Waszego wymarzonego przyjęcia.

DOSTĘPNOŚĆ OBIEKTU

Bez względu na to, o której do nas przyjedziecie, Wasze przyjęcie trwa do godziny 5. Nie ma narzuconej godziny początkowej, ani określonej liczby godzin dostępności obiektu. Tym sposobem sami planujecie ilość godzin zabawy.

GWARANCJA REZERWACJI

Jeśli ilość gości na Waszym przyjęciu weselnym mieści się w naszych widełkach, a w zakładce Terminy znaleźliście odpowiadającą Wam datę, zapraszamy na obejrzenie obiektu, a następnie na podpisanie umowy i wpłacenie I zadatku w wysokości 3000 zł. Umowa i wpłata są gwarancją Waszej rezerwacji. Podpisanie umowy wiąże się także z gwarancją oferowanej na dzień podpisania ceny.

ZDALNA WSPÓŁPRACA

Dzięki praktykowanej od lat zdalnej współpracy z przyszłymi parami młodymi, wiele ustaleń może być dokonywanych bez konieczności osobistego pojawiania się w naszym biurze. Jest to opcja niezwykle ceniona w szczególności przez pary, które na co dzień mieszkają poza granicami kraju. W obecnej sytuacji w kraju i na świecie wybierana przez coraz większe grono par. Najnowsze opracowanie naszych folderów informacyjnych pozwoli wybrać każdy, najdrobniejszy szczegół przebiegu przyjęcia – od oferty, wyglądu Sali, po dodatkowe elementy menu czy dodatkowe usługi od rekomendowanych przez nas realizatorów. Wszystkie te punkty znajdą się w scenariuszu Waszego przyjęcia, który zatwierdzimy 7 dniem przed jego terminem.

KOORDYNACJA PRZYJĘCIA

Podczas Waszego przyjęcia pełnicie rolę zarówno gospodarzy, jak i gości. To ma być najwspanialszy dzień Waszego życia. I aby tak było, nad wszystkim czuwa koordynator, odpowiedzialny za realizację scenariusza oraz współpracę z pozostałymi wykonawcami usług (DJ, zespół, foto, video etc.).

NOCLEGI

Szyb Bończyk nie ma swojej bazy noclegowej, ale współpracuje z kilkoma hotelami, w których wynegocjowaliśmy dla Was specjalne ceny – patrz REKOMENDOWANE USŁUGI. Dojazd do obiektów zajmuje 5-10 minut.
_______________

Szyb Bończyk
ul. ks. Norberta Bończyka 13
41-400 Mysłowice
NIP 2220053809
tel. 519 116 713

Telefon czynny:
od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00
sobota od 10:00 do 13:00
niedziela - nieczynne

Wszelkie informacje i zapytania prosimy kierować na adres mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli są Państwo zainteresowani oglądnięciem obiektu, zapoznaniem się z ofertami wraz z umową oraz chcą Państwo uzyskać informacje, prosimy o kontakt telefoniczny lub email w celu umówienia spotkania. Zwiedzanie obiektu wraz z omówieniem szczegółów dotyczących imprezy trwa około godzinę.

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności