Oprawa muzyczna

Pierwszy taniec, a potem cała noc. Zespół muzyczny, czy utalentowany DJ? Pomożemy Wam w podjęciu decyzji – na stałe współpracujemy z ludźmi, dla których muzyka jest niekończącą się zabawą i sposobem na życie. Zorganizujemy dla Was również: występ orkiestry górniczej, kapeli góralskiej i recital pianisty.

Kapela góralska

Piykno muzycka, super interaktywne szoł góralskiego BACY satyryka i wodzireja imprezy, czyli "Uopowieści Gazdowe" oraz specjalnie dla Was góralskie pikne dziouchy, na ludowo wystrojone do tańcowania na zatracyni, że – HEJ!

Czytaj więcej

DJ ARTURO

Artur Kordjaka, dj grający na terenie Polski Południowej od 20-tu lat. W 1994 roku ukończył z wyróżnieniem Kurs Prezenterów Dyskotek, gdzie uczestniczył w zajęciach dydaktycznych z zakresu: muzyki rozrywkowej, nauki mixowania oraz dykcji. Współpracuje z Profesjonalnymi Dj-ami, grupami tanecznymi oraz znanymi artystami z Kraju jak i Europy. Jako dj, wodzirej oraz konferansjer prowadzi różnego typu imprezy okolicznościowe, plenerowe, bankiety,targi. Znakomicie oddaje styl muzyczny od lat 60-tych do nowości ostatnich miesięcy. Stała współpraca z Artystą muzyki dance - THOMAS.

Czytaj więcej

DJ ACTOR

Marzycie o wyjątkowym weselu, chcecie zaskoczyć swoich bliskich, zaimponować znajomym? Naszą ekskluzywną ofertę kierujemy do najbardziej wymagających klientów, tak aby zaspokoić ich wysokie oczekiwania. Zapewniamy obsługę przez minimum dwie osoby - dj plus osoba prowadząca, nieodłączną oprawę wizualną oraz wiele innych istotnych czynników wpływających na atrakcyjny przebieg przyjęcia.

Czytaj więcej

Orkiestra Dęta KWK Mysłowice-Wesoła

Tradcyjne śląskie wesele nie może się obyć bez występu górniczej orkiestry. Naszym gościom proponujemy to, co najlepsze. Dlatego nawiązaliśmy na stałe współpracę z renomowaną Orkiestrą Dętą KWK Mysłowice-Wesoła. Orkiestra powstała w Mysłowicach 1 lipca 2009 roku z połączenia: Orkiestry Dętej KWK "Mysłowice" (orkiestra istnieje od 1920roku) oraz Orkiestry Detej KWK "Wesoła" ( rok założenia 1945) Równolegle z orkiestrą dętą funkcjonuje Orkiestra Rozrywkowa KHW S.A. KWK "Mysłowice-Wesoła" w Mysłowicach, którą jest zespół pod nazwą Happy Big Band.

Czytaj więcej

Kapela góralska

Piykno muzycka, super interaktywne szoł góralskiego BACY satyryka i wodzireja imprezy, czyli "Uopowieści Gazdowe" oraz specjalnie dla Was góralskie pikne dziouchy, na ludowo wystrojone do tańcowania na zatracyni, że – HEJ!

Czytaj więcej

GRUFF!

To ultra-formacja powstała z bluesowego duetu Przytuła&Kruk, po to by burzyć konwenanse muzyczne, mieszać i niszczyć wszelkie schematy. Fuzja akustycznego tandemu z pełnym energii perkusyjnym graniem Maćka Kudły dała zadziwiający efekt. Na ich koncertach można zasmakować różnych klimatów: od nastrojowych, bluesowych ballad, poprzez swingowe parodie, aż do ciężkich (momentami nawet heavy metalowych) brzmień.

Czytaj więcej

Występ Chóru Ogniwo

Zaspokoimy każde muzyczne gusta. W naszej ofercie znalazł się również występ chóru. Ogniwo powstało 17 listopada 1913 r. W ciągu 99 lat swojej działalności zapisał się w kulturze Górnego Śląska jako zespół wykonujący największe dzieła polskiej i światowej klasyki muzycznej. Od chwili założenia aż do wybuchu II wojny światowej pielęgnował polską pieśń patriotyczną. Artystyczną drogę Ogniwa wytyczali od początku najwybitniejsi dyrygenci, często zawodowo związani z Filharmonią Śląską, Wielką Orkiestrą Polskiego Radia i Telewizji czy Akademią Muzyczną.

Czytaj więcej

Agencja Artystyczna Violino

Agencja Artystyczna Violino Małgorzaty Łazowskiej koncertuje na scenach krajowych i zagranicznych od roku 1991. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, koncertowe jak i posiadane przez nas doświadczenie w oprawach muzycznych różnych uroczystości pozwala nam oferować Państwu szeroki repertuar muzyki poważnej i rozrywkowej w pełni dostosowanej do Państwa potrzeb i upodobań muzycznych.

Czytaj więcej

DJ Marek

Nazywam się Marek i pełnię takie funkcje jak prezenter muzyczny oraz wodzirej na wesele, głównie na Śląsku. Jeśli tu jesteś to zapewne szukasz oprawy muzycznej na swoją imprezę lub na wesele. W moim wykonaniu mają Państwo gwarancję dobrej oprawy muzycznej, ciekawych nieszablonowych zabaw i konkursów na weselu oraz profesjonalnego prowadzenia czyli wodzireja, że o karaoke nie wspomnę.

Czytaj więcej