Patykwia - ekskluzywne dekoracje

Filozofią firmy Patykwia jest kreatywne i niestandardowe podejście do dekoracji wszelakich imprez. "Każdą dekorację projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, dostosowując ją do jego potrzeb i marzeń. Cechuje nas kreatywność, stosowanie nowatorskich rozwiązań i ogromna pasja do tworzenia piękna. Do dekoracji stosujemy świeże kwiaty, najwyższej jakości. Używamy także nietypowych rekwizytów, w które obfituje nasza pracownia."

Więcej o firmie Patykwia na stronie: http://www.patykwia.pl/

Kwiaciarnia Rosa

W ofercie Kwiaciarni Rosa znajdziecie Państwo szeroki wachlarz kompozycji kwiatowych na różnorodne okazje. Można zamówić u nas bukiet ślubny, kwiaty dla świadków i druhen, dekorację kościoła, sali i samochodu. Przygotowujemy również wyjątkowe aranżacje kwiatowe jako podziękowanie dla rodziców.

Czytaj więcej

Patykwia - ekskluzywne dekoracje

Filozofią firmy Patykwia jest kreatywne i niestandardowe podejście do dekoracji wszelakich imprez. "Każdą dekorację projektujemy i wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, dostosowując ją do jego potrzeb i marzeń. Cechuje nas kreatywność, stosowanie nowatorskich rozwiązań i ogromna pasja do tworzenia piękna. Do dekoracji stosujemy świeże kwiaty, najwyższej jakości. Używamy także nietypowych rekwizytów, w które obfituje nasza pracownia."Więcej o firmie Patykwia na stronie: http://www.patykwia.pl/

Czytaj więcej