W ostatnią sobotę karnawału w mysłowickiej restauracji Szyb Bończyk odbył się I Charytatywny Bal dla Hospicjum Cordis. Na bal przybyło prawie 90 osób i każda wspomogła podopiecznych hospicjum.

Więcej na: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/myslowice/a/bal-charytatywny-dla-hospicjum-cordis-zdjecia-zebrano-ponad-20-tys-zl,9373735/

10 września w Restauracji Szyb Bończyk w Mysłowicach odbył się uroczysty wernisaż karykatur przeznaczonych dla Hospicjum Cordis z udziałem sportretowanych osób. Impreza była tym bardziej wyjątkowa, bo połączona została z jubileuszem 25-lecia istnienia Hospicjum.

Więcej na: http://wiadomosci.onet.pl/slask/karykatury-gwiazd-pomagaja-hospicjum-cordis/sxbfmz

wtorek, 01 grudzień 2015 22:43

Restaurator ratuje Szyb Bończyk

Wieży już nie ma, złomiarze wymietli też wszystko z maszynowni i transformatorowni. - Koniec tego - stwierdził właściciel pobliskiego baru i odkupił szyb BończykMysłowiczanin Maciej Sikora od 17 lat prowadzi auto-bar karmiący przejeżdżających ul. ks. Norberta Bończyka (zjazd z DK 79). Na tyłach popularnego Braksa działał niegdyś szyb kopalni Mysłowice, ale u Sikory stołował się już tylko portier doglądający pozostałych po szybie budynków. - Gdy zaczynaliśmy działalność, Bończyk był już wyłączony...

Więcej na: http://www.archiwum.wyborcza.pl/Archiwum/1,0,7502124,20111107KA-DLO,Restaurator_ratuje_szyb_Bonczyk,zwykly.html

Zabawa przerosła oczekiwania organizatorów! Ponad 100 osób uczestniczyło w Mysłowickim Pikniku Hospicjum Cordis, który odbył się w środowe popołudnie 18 września w sali Szyb Bończyk, którą udostępnili specjalnie na tę okazję właściciele i współorganizatorzy imprezy Aneta i Maciej Sikora. Zaproszenie na piknik z radością przyjęli zarówno podopieczni hospicjum stacjonarnego jak i domowego. 

Więcej na: http://hospicjumcordis.pl/piknik-dla-podopiecznych-hospicjum-w-szybie-bonczyk/

wtorek, 01 grudzień 2015 22:24

Blog: Inspirowane Wesele

Kompleks Bankietowo-Konferencyjny Szyb Bończyk to miejsce magiczne. Tu historia spotyka się ze współczesnością, tu tradycja ma swój najlepszy smak. W zachowanym od zapomnienia górniczym pejzażu, odbywają się najważniejsze wydarzenia Twojego życia. 

Więcej na: http://inspirowanewesele.pl/tag/szyb-bonczyk/

wtorek, 01 grudzień 2015 22:19

Blog: Fabryka Kreatywna

Przyjęcie weselne w Szybie Bończyk, to była prawdziwa wisienka na torcie, kolejne piękne miejsce na mapie Śląska. Industrialne, nowoczesne i z gustem, oby jak najwięcej takich.

Więcej na: http://fabrykakreatywna.pl/2015/06/30/ola-i-jacek-wesele-w-szybie-bonczyk/

Bankiety, wesela, konferencje, wystawy sztuki, teraz zamiast w restauracjach czy galeriach, możemy urządzić w murach byłego szybu dawnej kopalni Mysłowice. Maciej Sikora, prywatny inwestor, otworzył już pierwszy budynek z powstającego tu kompleksu sal bankietowo-konferencyjnych. Odrestaurowane wnętrza transformatorowni są nie do poznania.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/730795,szyb-bonczyk-bylej-kopalni-myslowice-odzyl-zjemy-obiad-i-potanczymy-zdjecia,id,t.html

Polityka prywatności, pliki cookies

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności