Bal na którym wypada być!

Dlaczego warto wziąć udział w balu karnawałowym organizowanym przez Szyb Bończyk? Bo po pierwsze​,​ dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz Hospicjum Cordis, a po drugie​,​ będzie to jedyna okazja, aby pobawić w murach Szybu w tym karnawale. Termin – 18 lutego. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.
Od blisko trzech dekad Hospicjum Cordis otacza opieką dzieci i dorosłych cierpiących na chorobę nowotworową i inne schorzenia. Hospicjum świadczy bezpłatną opiekę specjalistyczną między innymi w zakresie: opieki lekarskiej, pielęgnacji, wsparcia psychologicznego i rehabilitacji.

W sobotę 18 lutego dzięki wieloletnim przyjaciołom Hospicjum Cordis – właścicielom kompleksu bankietowo-konferencyjnego Szyb Bończyk – odbędzie II Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych ośrodka. Bal odbędzie się w murach przepięknie odrestaurowanego szybu kopalni Mysłowice przy ulicy Bończyka 13.

- Już po raz drugi bawimy się i pomagamy Hospicjum Cordis. Poprzedni bal zakończył się dużym sukcesem, mamy nadzieję, że w tym roku przekażemy jeszcze więcej środków na rzecz tego ośrodka - mówi Maciej Sikora, właściciel Szybu Bończyk.

Koszt udziału w balu to 200 zł od osoby, z czego 100 zł zostanie przeznaczone na rzecz Hospicjum. Organizatorzy balu gwarantują fantastyczną zabawę taneczną, doskonałe menu oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na II Bal Charytatywny. Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje: tel. 519 116 713 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.