To była już 4 wigilia dla samotnych

Za nami czwarta wigilia dla samotnych i potrzebujących w Szybie Bończyk. W tym roku odwiedziło nas ponad 70 osób dla których przygotowaliśmy wieczerzę wigilijną, paczki świąteczne oraz występy artystyczne.

W tym roku pomagali nam przygotować, obsłużyć gości oraz posprzątać, wspaniałe osoby które zgłosiły się do nas jako wolontariusze. Z całym poświeceniem, w tym magicznym dniu chciały po prostu pomóc i za to należą się wam szczególne podziękowania:

Aneta Wyrzycka, Damian Roncoszek, Michał Woźniczko, Agnieszka Czarnota, Marcin Podsiadło,Sławek Pawlak, Dariusz Wójtowicz, Ewa Szydłowska, Dorota Mazur, Żogała Damian, Joanna Frysztacka,Suchy Grażyna oraz Kinga Mikos wraz z uczniami gimnazjum nr 1, którzy pomagali przy pakowaniu prezentów, w szatni oraz przy wydawaniu paczek.

Dodatkowo czas umilali poprzez występy artystyczne dzieci z przedszkola nr 20 z Bończyka, młodzież z gimnazjum nr 1 oraz zespół muzyki dawnej Canta Państwa Chojnowskich.

Darczyńcy:

- upominki przygotowane przez dzieci z przedszkola nr 20 oraz młodzież z gimnazjum nr 1

- Coca-cola

- ciasto cukiernia Skórok Mateusz

- kwiaciarnia Rosa Magda Sowa

- Dorota i Adam Jaskółka Klub Bilardowy Falcon, Instalacje elektryczne

- anonimowy darczyńca

- Zbigniew Zduniak

Organizatorzy:

- Dziekan Ks. Proboszcz Rafał Ryszka

- Piotr Olszowski F.H.U Kama

- Mops Mysłowice dyrektor Sylwia Kamraus

- Promenada Public Relations

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspólną realizację spotkania wigilijnego ponieważ to dziękim wam, poświęconemu czasowi, pomocy mogliśmy wspólnie zrealizować kolejną wigilię.

Już dziś zapraszamy 24.12.2017 wszystkich chętnych do udziału ale także do pomocy.